GoldenHs - Resmi Tescilli Logomuz

Hakkında | Detaylı Bilgiler;

Hakkında

Merhaba;

Counter-Strike Online Gaming sektöründe farklılıklar yaratmayı hedefleyen GoldenHs 2010 Eylül ayında ilk CS 1.6 sunucusu ile faaliyete geçmiştir.


İlerleyen zaman içerisinde oyuncuların Güvenli bir ortamda eğlenerek vakit geçirmesi için gerekli özeni gösteren GoldenHs yavaş yavaş ilgileri üstüne çekmeye başlamıştır.


Araştırma, Geliştirme ve Oyuncuların fikirlerine büyük önem veren GoldenHs kendisine özel eklentileriyle birlikte kurmuş olduğu oyun düzeni sayesinde bambaşka bir hizmet sunar.


Oyuncuya karşı saygı, eşit davranma ve satış sonrası güvenli hizmet GoldenHs Klanını diğerlerinden ayıran önemli bir ayrıntıdır.


2015 Yılında büyük bir kitleye ulaşan GoldenHs Oyuncuların Yoğun isteği üzerine CS 1.6 Sunucusunu CS Global Offensive oyununa taşımaya karar vermiştir.


Tamamen genç ve dinamik bir Ekibe sahip olan GoldenHs 10 Yılı aşkın Tecrübesine güvenerek oyunculara en iyi teknik desteği, olabilen en uç noktada sağlar.


Hedeflerini değiştirmeyen GoldenHs doğru ve sağlam adımlarla her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.


Vizyonumuz;

Kendimize özel Oyun düzenimiz ve Sunduğumuz hizmetler ile klanımızı dünyada Counter-Strike denildiğinde akla gelen ilk üç klandan biri yapmaktır.


Misyonumuz;


Saygılarla,
GoldenHs - Clan